تور تایلند

آیفون تصویری بی سیم جدیدترین تکنولوژی آیفون های تصویری

آیفون تصویری بی سیم جدیدترین تکنولوژی آیفون های تصویری

آیفون تصویری  یک سیستم مخابره داخل ساختمان مستقل است که برای مدیریت تماس های ساخته شده در ورودی ساختمان ( مجتمع مسکونی ، خانه های جداگانه خانواده، محل کار و …) با دسترسی کنترل شده توسط ارتباطات سمعی و بصری بین داخل و خارج قرار دارد. ویژگی اصلی آیفون های تصویری این است که آن را قادر می سازد در داخل خانه برای شناسایی بازدید کننده و اگر (و فقط اگر) آنها می خواهند، در گفتگو و / یا باز کردن درب برای اجازه دسترسی به شخص تماس بگیرید.

تمام محصولات مانند آیفون های قدیمی، تلفن های ورودی صوتی، سیستم های امنیتی خانه، سیستم های اعلام حریق و بسیاری دیگر که توسط ما توسعه یافته و ارائه شده اند بسیار آسان است. تمام محصولات امنیتی در قالب سفارشی نیز در دسترس هستند، زیرا شرکت ما در شرکت تلفن های ویدئویی ما دارای تعداد تکنسین هایی است که قادر به ارائه راه حل مناسب با توجه به نیازهای امنیتی و الزامات شما هستند. در سالهای گذشته خدمات مشتریان کشور ما، شرکت دوربین دوربین مداربسته ما در زمینه طراحی، تامین و ارائه خدمات برای بهترین سیستم های ورودی درب ورودی و تلفن های ورودی صوتی به دست آمده است. تمام گوشی های ویدئویی و تلفن های ورودی صوتی که توسط شرکت ما ارائه می شوند، ایده آل برای استفاده از مسکونی و تجاری برای محافظت از خانه و کسب و کار شما هستند.
با هر بودجه ای که دارید ما یک راه حل داریم !!

آیفون تصویری  تغییر کرده است و دیگر امن نیست که درهای بیرونی خود را ترک نکنید. در واقع بسیاری از درب های ورودی در حال حاضر ویژگی های نظارتی مانند سوراخ جاسوسی را اضافه کرده اند و اکثر مردم از زنجیر در ورودی خود استفاده می کنند و همچنین برای سطح اضافی امنیت درب جلو. یکی از جدیدترین سیستم های ورودی امنیتی که امروزه استفاده می شود، مخصوصا برای امنیت و آرامش ذهن طراحی شده است. این ها معمولا به عنوان سیستم های درب های ویدئویی شناخته می شوند و ممکن است به عنوان تلفن های درب یا مخابره داخل خانه اشاره شود.

یک آیفون تصویری چیست؟

یک Door Phone Video یک نوع جدید از سیستم مخابره داخل ساختمان است که با استفاده از یک دوربین درب به طور معمول در زنگ درب نصب شده است، به طوری که اپراتور می توانید یک بررسی بصری از کسانی که در درب خود را می بینند. این سیستم های مخابره داخل ساختمان ویدئویی از دو بخش، یک فرستنده و یک گیرنده استفاده می کند. فرستنده معمولا دوربین ویدئویی و اینترکام با یک زنگ درب را ترکیب می کند. گیرنده معمولا یک صفحه کوچک است که خروجی را از دوربین نصب شده در فرستنده نشان می دهد و شامل کنترل های اینترکام می شود. در بسیاری از محصولات گیرنده می تواند از راه دور درب باز شده با قفل الکترونیکی تنظیم شود. وقتی کسی به داخل درب ورودی می آید، زنگ الکترونیک زنگ می زند و گیرنده سپس به صاحب اطلاع می دهد که کسی در داخل وجود دارد.

مزایای سیستم های اینترکام درب چیست؟

اکثریت قریب به اتفاق این سیستم های اینترکام تجاری و خانگی بی سیم هستند، بنابراین صاحبان می توانند از راه دور به درب پاسخ دهند، همچنین به این دلیل که سیستم های بیسیم بی سیم معمولا دارای دامنه وسیعی هستند که اجازه می دهد که گیرنده در هر جای خانه، اداری و یا حتی در پشت باغ این اجازه می دهد تا صاحبان خود را با روال روزانه خود بدون نیاز به نگرانی در مورد شنیدن یک بازدید کننده ادامه. بسیاری از مردم این مزیت متمایز را پیدا می کنند. سالمندان، معلولین و افرادی که با مشکلات تحرک مواجه هستند، متوجه میشوند که یک سیستم مخابره داخل ساختمان بیسیم به آنها آزادی می دهد که بتوانند روزانه خود را بدون نیاز به صبر و حوصله در نزدیکی درب برای بازدیدکنندگان یا مهمانان منتظر بمانند. یکی دیگر از مزایای این است که آرامش ذهنی این امر به ارمغان می آورد. امنیت اضافه شده که قادر به مشاهده درب ورودی از راه دور می تواند اطمینان را برای کسانی که به تنهایی زندگی می کنند یا افرادی که ممکن است آسیب پذیر باشند، به دروغ های بیگانه پاسخ دهند. با ویژگی هایی که کاربران را قادر می سازد تا قبل از پاسخ به دقیق ترین افراد درب را ببینند، دوربین های جلو درب و فرستنده های ویدئویی حتی کنترل هایی برای ضبط تصاویر بازدیدکنندگان دارند تا کاربران اعتماد و امنیت خود را در اموال خود افزایش دهند.آیفون تصویری

آیفون تصویری بی سیم جدیدترین تکنولوژی آیفون های تصویری
آیفون تصویری بی سیم جدیدترین تکنولوژی آیفون های تصویری

کدام دوربین Doorbell برای من مناسب است؟

Chinavasion دارای طیف وسیعی از سیستم های مخابره داخل ساختمان برای استفاده از خانه و یا کسب و کار است و آنها با تعداد زیادی فرستنده و گیرنده موجود است که اجازه می دهد تا آنها را برای چندین درب بیرونی به یک ملک تنظیم کنیم. اگر شما قفل درب های الکترونیکی دارید، گزینه هایی وجود دارد که با این کار می توانند توابع قفل درب را از راه دور باز کنند. برای کاربران بیشتر آگاه امنیتی، سیستم های مخابره داخل ساختمان وجود دارد که می تواند تصاویر بازدید کننده را ضبط و ذخیره کند، که مخصوصا برای برنامه های کاربردی مفید است که در آن نگهبان ها یا سایت های ایمن باید وارد مهمان شوند و یا قبل از اجازه دسترسی به شناسه تأیید شوند.

بار تغییر کرده است و دیگر امن نیست که درهای بیرونی خود را ترک نکنید. باید با ایمنی خود هیچ فرصتی نداشته باشی و باید از طرف دیگر درب آگاه باشید. راه حل تلفن Door Phone به شما این امکان را می دهد که تصمیم بگیرید چه کسی مجاز است و چه کسی نیست. این قابلیت شما را قادر می سازد تا قبل از اینکه آنها را در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید و با بازدیدکنندگان صحبت کنید، می توانید با یک دکمه باز کردن درب راه دور، که موجب صرفه جویی در وقت و تلاش شما می شود، گوشی را نیز نصب کنید. این را می توان به راحتی در هر جای خانه نصب کرد، به شما رایگان برای دیدن بازدید کنندگان و باز کردن درب – بدون نیاز به رفتن به درب. محدوده تلفن های ویدئویی ما در حال حاضر یکی از کامل ترین در بازار است. راه حل های پیچیده پیچیده ای برای ویلا ها، آپارتمان ها، آپارتمان های بزرگ …

محصولات VDP ما دارای چندین ویژگی است که باعث راحتی در عملکرد می شوند. این دستگاه با طراحی زیبای زیبای دوگانه همراه است. واحد فشرده مقاوم در برابر خرابکاری و ضد آب انتقال صدای زنده را به یک صفحه LCD روشن و یا حتی تلویزیون شما. این حافظه داخلی برای ذخیره عکس های بازدید کننده است و همچنین اجازه می دهد تا خودکار عملکرد ضبط صوتی تصویری که ثبت و پخش با زمان و تاریخ است. محدوده محصول ما شامل راه حل کامل مشتری با ارتباطات صوتی و تصویری برای خانه های ییلاقی، آپارتمان ها، مجتمع های مسکونی با مجوز تک و یا چند و همچنین مجتمع های تجاری و صنعتی است. محصولات ما برای دوام عملی، طراحی زیبایی شناسی و کاربر پسند شناخته شده است. و برای شرایط هند مناسب است و با حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت.آیفون تصویری تابا 

راه حل های آیفون های تصویری مستقل

این سیستم درب ویدئویی طراحی شده است که در آپارتمان های مسکونی نصب شده است که دارای ورودی تک درب یا چند درب است. VDP با ارائه صفحه نمایش 4 اینچ و یا 7 اینچی TFT در مانیتور داخلی که کیفیت تصویر افزوده را افزایش میدهد. این تلفن درب ویدئویی با روش مکالمه دست آزاد و توانایی بالای سطح، که محیط زندگی کامل ایمن را فراهم می کند، ارائه می شود. این طراحی شده است به منظور حفاظت از کیفیت با کیفیت بالا و امکانات اینترکام با روش گفتگوی آزاد دست آزاد است. مشخصات مانیتور در فضای باز در مواد آلومینیوم شامپاین درخشان طراحی شده و مجهز به دوربین حسگر 1/3 * CMOS با پارامترهای با وضوح بالا و روشنایی است. برخی از مدل ها نیز با صفحه نمایش لمسی مجهز شده اند.

IP متشکل از چندین آپارتمان ویدئویی درب راه حل های تلفن

راه حل Multi آپارتمان مبتنی بر آی پی سیستم های بسیار منحصر به فردی است که نتیجه ی عمیق ارگونومیک دست انسان ها است. این یک سیستم دیجیتال، تمام CAT5E، با سیم کشی خارجی و پروتکل اختصاص داده شده است. با گسترش نامحدود و تعداد ستون های ایستر، این یک راه حل ارتباطی بسیار راحت و همه جانبه است پشتیبانی از تا 3 تابع سطح، از جمله باز کردن درب. انعطاف پذیر و دست آزاد: با استفاده از ماژول های واحد بلندگو ساده با عملکرد تلفن های یکپارچه، می توان یک سیستم افتتاحیه پیشرو ایجاد کرد (دو قفل و دوربین) که می تواند به عنوان اینترفیس کار کند و به سوئیچ های PABX وصل شود. این سیستم ایده آل برای ساده سازی نصب در ترکیبات مسکونی با تعداد زیادی از کاربران است. نیازها نیز ممکن است در چنین سیستمهای بزرگ بسیار متفاوت باشند و راه حل ما تمام پاسخها را دارد. فوق العاده همه کاره، کنترل دسترسی یکپارچه، سیستم های تکنولوژیکی (CCTV، آلارم های نفوذ، آلارم های آتش سوزی) و بسیاری از توابع دیگر، همه از سیستم تلفن همراه درب را مدیریت می کند. همانطور که ما معتقدیم طرح ها باید نه تنها خوب نگاه کنند، بلکه باید هوشمند باشند! محصولات ارائه راه حل ایده آل برای هر نوع نصب و هر محیط.

برای ارائه مشتریان با آخرین محصولات امنیتی فناوری ما از نزدیک با انواع مارک های MNC مانند HONEYWELL، LG، SAMSUNG، PANASONIC، CP-PLUS، ALBA-URMET، DAHUA، و غیره به انواع مختلفی از راه حل های تلفن های ویدئویی درب

آیفون تصویری بی سیم جدیدترین تکنولوژی آیفون های تصویری
آیفون تصویری بی سیم جدیدترین تکنولوژی آیفون های تصویری

 

چرا شما باید از یک درب ویدئوی ویدئویی برای پاسخ دادن به درب بل در تمام زمانها استفاده کنید؟

محل خواب رویای شما یکی از ارزشمند ترین دارایی های زندگی شماست و مطمئنا می خواهید ایمنی کامل آن را تضمین کنید. تعداد زیادی از مردم هر روز از شما بازدید می کنند و این چیزی نیست که شما می خواهید همه آنها را ببینید. علاوه بر این، هر بار که زنگ زنگ میزند، شما باید از کار بیدار شوید، از آشپزخانه بیرون بیایید، یا از حمام بیرون بیایید تا بررسی کنید که چه کسی در خانه است!

تصور کنید که دارای یک راه حل اتوماتیک است که شما را در تلاش برای پاسخ دادن به زنگ درب خود، همیشه نجات خواهد داد. با ظهور گوشی های با عملکرد بالا از ویدیو های خانه ، صاحب خانه ها می توانند آرامش کامل از ذهن لذت ببرند. کسی وجود دارد که از مردم در ورودی مراقبت کند، مهم نیست که آنها چه هستند!

امنیت خانه مهم است:
شما به سادگی نمی توانید اهمیت حفاظت از خانه خود را انکار کنید. در برخی موارد غریبه ها، مزاحمان و فروشندگان در انتظار هستند و شما فقط نمی خواهید آن را برای آنها باز کنید. در این موارد، گوشی های درب های ویدئویی و زنگ های درب نقش حیاتی بازی می کنند. شما می توانید در مکالمات زنده با شخص وارد شوید حتی بدون باز کردن درب اصلی خود. با امکانات ارتباطی صوتی دو طرفه و ویدئو کنفرانس، این فرصت را دارید تا ببینید که چه کسی در انتظار است. آیفون تصویری پیک 

چرا به آنها نیاز دارید؟
هر صاحبخانه در مورد ایمنی تا حد زیادی نگران است. با این حال، برخی از آنها از اهمیت گوشی های ویدئویی آگاه نیستند. در اینجا چند دلیل برای کمک به آنها در درک اهمیت دستگاه های هوشمند خانه وجود دارد!

ایمنی خانه
شما ممکن است بازدید کننده زیادی در نزدیکی شما داشته باشید و امنیت خانه شما ممکن است برای شما نگرانی باشد. در حالی که شما به اعضای خانواده و دوستان خود اجازه می دهید، نمی خواهید کسی را که مایل نیست به خانه خود بسوزاند. درست است که یک زنگ ویدیویی برای نجات می آید. با سیستم های ارتباطی صوتی داخلی، این تجهیزات به شما کمک می کند بدون باز کردن درب به بازدید کننده پاسخ دهید.

مانیتور هوشمند
چطور احساس می کنید اگر کسی وجود داشته باشد برای مراقبت از خانه خود حتی زمانی که شما حضور ندارید؟ خوب، گوشی های ویدئویی درب نظارت هوشمندانه و بازرسی خانه را تضمین می کنند. با سیستم های حرکتی، سیستم های امنیتی، و مشاهده برنامه ها، این سیستم ها به شما کمک می کند تا چشم خود را 24X7 نگه دارید بدون در نظر گرفتن این واقعیت اگر از لحاظ جسمی در محل حضور دارید یا نه.

دسترسی آسان
مهم نیست که در خانه هستید، دربهای هوشمند و تلفن های ویدئویی به تلفن شما پاسخ می دهند. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که نگاهی به گوشی هوشمند خود بیاندازید و این را به شما در مورد شخص گزارش می دهیم. اگر یک فرد نامطلوب در درب ظاهر شود، می توانید به راحتی زنگ را نادیده بگیرید یا از فرد بخواهید که محل را ترک کند.

متصل و هوشمند خانه
تلفن داخلی گوشی شما نه تنها برای کمک به شما در باز کردن درب است. این سیستم همچنین با سیستم های امنیتی خانه خود که مانیتورینگ خانه را آسان تر از همیشه انجام می دهد، ادغام می شود. حتی در حالی که دور هستید، دوستان و خویشاوندان شما می توانند یکپارچه وارد شوند.

درب های ویدئویی از Eurovigil
یوروویگیل با راهکارهای با کارایی بالا در سیستم های تلفن های ویدئویی به معنی منحصرا برای اقامت شما آمده است.

Eurovigil من 200 را می بینم
صفحه نمایش TFT 7 اینچی به شما اجازه می دهد تا ببینید که چه کسی در خارج از خانه است. شما همچنین می توانید با ارتباطات صوتی مبتنی بر اینترکشن ارتباط برقرار کنید. ارتباطات دست آزاد و کنترل قفل برای باز کردن قفل سیستم و اجازه دادن به بازدید کننده داخل یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه یوروویگیل I See 200 .

کیت راهرو Eurovigil
این یک اینترکام دارد و به شما اجازه برقراری ارتباط با مانیتور نصب شده دیگر را در داخل خانه می دهد. ویژگی امنیتی آن شامل گزینه پخش ویدیو (در صورت قرار دادن کارت حافظه) یا تصاویر (اگر کارت حافظه وارد نشده باشد). یوروویگیل همچنین به شما “2 آپارتمان کیت” می دهد که در آن شما همچنین می توانید با یک آپارتمان دیگر تماس بگیرید. شما می توانید تماس ها را ضبط کرده و یک حالت «بدون مزاحمت» را از طریق دستگاه تنظیم کنید.

چند آپارتمان Eurovigil Elcom
واحد تلفن بیسیم فشرده دارای صفحه نمایش 3.5 اینچ TFT است. دستگاه همراه با ارتباطات دست آزاد با الکترونیک مقاوم در برابر هوا است. سیستم مجهز به یک گیرنده هوشمند، کلید های پسزمینه برای SOS و عملکرد Open Door است. این سیستم همچنین دارای یک واحد آپارتمان چند آپارتمان همراه با یک دوربین قابل تنظیم با رزولوشن بالا است.

نیاز به سیستم های پیشرفته
سیستم های امنیتی خانگی برای هر آپارتمان، خانه های شخصی و خانه های ییلاقی بسیار مهم هستند. صاحبان خانه به طور فزاینده ای اهمیت این دستگاه ها را درک می کنند و فناوری های ویدئویی را امروزه در بر می گیرند. شما باید آنها را از پیشگامان دریافت کنید که هنر ساخت و نصب آنها را داشته باشند! با کنترل های دیجیتال، رینگرهای قدرتمند، گیرنده های هوشمند و سیستم های ویدئویی 2 کاناله، این سیستم ها شریک کامل برای امنیت پیشرفته خانه هستند!

آیفون تصویری بی سیم جدیدترین تکنولوژی آیفون های تصویری
آیفون تصویری بی سیم جدیدترین تکنولوژی آیفون های تصویری

چگونه یک درب ورودی ویدئو نصب می شود؟

یک سیستم تلفن درب ورودی یک ویژگی امنیتی عالی برای خانه های شما است. این یک سیستم مخابره داخل ساختمان مستقل است که برای مدیریت تماس هایی که در ورودی   یک ساختمان یا یک خانه قرار می گیرد استفاده می شود. این یک فرد را که در داخل خانه نشسته است می داند که چه کسی در خارج از خانه است و اگر بخواهد، می تواند در یک مکالمه شرکت کند و تصمیم بگیرد که آیا فرد بتواند آن را بفرستد یا خیر. این کار در ارتباط با ارتباطات صوتی و تصویری بین محیط داخلی و محیط در فضای باز

اگر فن آوری دوستانه ای نیستید، اغلب تعجب می کنید – چطور نصب گوشی های ویدئویی؟ برای پاسخ دادن به همین سؤال، باید درک کنید که یک سیستم امنیتی امنیتی تلفن اصلی شامل عناصر داخلی و خارجی است. یک پانل بیرونی در خارج، یک قفل کنترل الکترونیکی کنترل شده و مانیتور داخلی برای یک سیستم مخابره داخل ساختمان ویدیویی ضروری است. پانل خارجی با تعدادی از دکمه های فشار مجهز شده است، برای فعال کردن بازدید کننده برای برقراری تماس، دید در شب مطلوب دوربین کاملی با کیفیت بالا، میکروفن برای بلند کردن صدای خود و بلندگو برای پخش صدا از داخل خانه مجهز است.

مانیتور ورودی در حال حاضر در داخل، به ما اطلاع می دهد که چه کسی در ورودی است و اینکه آیا باید دسترسی داشته باشد یا خیر. به غیر از صفحه نمایش مانیتور، دو دستگاه جانبی مانند میکروفون و بلندگو وجود دارد و یک دکمه ی ماشه ای برای فشار دادن درب باز کردن درب الکترونیکی وجود دارد. با طراحی پیچیده و اجزای متعدد، روند نصب و راه اندازی تلفن های ویدئویی به نظر می رسد دشوار است. با این حال، پس از یک رویکرد روش می تواند همه چیز را ساده تر کند.

اگر فن آوری دوستانه ای نیستید، اغلب تعجب می کنید – چطور نصب گوشی های ویدئویی؟ برای پاسخ دادن به همین سؤال، باید درک کنید که یک سیستم امنیتی امنیتی تلفن اصلی شامل عناصر داخلی و خارجی است. یک پانل بیرونی در خارج، یک قفل کنترل الکترونیکی کنترل شده و مانیتور داخلی برای یک سیستم مخابره داخل ساختمان ویدیویی ضروری است. پانل خارجی با تعدادی از دکمه های فشار مجهز شده است، برای فعال کردن بازدید کننده برای برقراری تماس، دید در شب مطلوب دوربین کاملی با کیفیت بالا، میکروفن برای بلند کردن صدای خود و بلندگو برای پخش صدا از داخل خانه مجهز است.

مانیتور ورودی در حال حاضر در داخل، به ما اطلاع می دهد که چه کسی در ورودی است و اینکه آیا باید دسترسی داشته باشد یا خیر. به غیر از صفحه نمایش مانیتور، دو دستگاه جانبی مانند میکروفون و بلندگو وجود دارد و یک دکمه ی ماشه ای برای فشار دادن درب باز کردن درب الکترونیکی وجود دارد. با طراحی پیچیده و اجزای متعدد، روند نصب و راه اندازی تلفن های ویدئویی به نظر می رسد دشوار است. با این حال، پس از یک رویکرد روش می تواند همه چیز را ساده تر کند.

کل سیستم نصب و راه اندازی سیستم تلفن همراه در زیر می تواند خلاصه شود.
اجرای کابل:
بدیهی است که شما باید کابل را از دوربین فیلمبرداری خارج از مانیتور در داخل خود اجرا کنید. شما می توانید این کار را با حفاری سوراخ یا از طریق سقف انجام دهید.

مته سوراخ سوراخ و موقعیت براکت:
ایده ای روشن از آنچه سیستم تلفن خود را در تلفن همراه باید شبیه باشد. قبل از شروع، موقعیت دوربین ها و مانیتور را تعیین کنید. سوراخ ها را با استفاده از یک مته سنگین، سوراخ های دیواری را بکشید و کابل را از طریق آن بکشید.

اتصال سیم به دوربین:
گام آشکار بعدی در نصب سیستم تلفن همراه درب، اتصال سیم به دوربین است. شما می توانید این کار را با پیروی از راهنمای ذکر شده در اکثر دوربین ها انجام دهید. همچنین قبل از شروع به استفاده از آنها اطمینان حاصل کنید که اتصال امن است.

دوربین را به دیوار کوه وصل کنید:
اکنون دوربین را به محکمه ای که قبلا قرار داده شده است وصل کنید و آن را نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که آن را کاملا محکم ببندید و برای هر کسی که از مکان بازدید می کند قابل مشاهده است. دوربین را با ارتفاع اسمی قرار دهید.

براکت Mount Bracket در داخل ساختمان:
اکنون که پایان جلویی ما آماده است، ما باید پای عقب را تنظیم کنیم. براکت مانیتور را در محل دلخواه تنظیم کنید و سیم های پیکسلی را بیرون بکشید. سیم را به ورودی مانیتور وصل کنید و منبع تغذیه مانیتور خود را وارد کنید.

پایان دادن به آن:
در حال حاضر مانیتور را روی براکت مانیتور پیشین نصب کنید. موقعیت مکانی مانیتور را به عنوان مورد نیاز تنظیم کنید. اگر احساس می کنید فرآیند پیچیده است، کمک گرفتن از یک برقکار راه حل دیگری است.

امروزه دستگاه های مختلف تلفن تجهیزات امنیتی دوربین های ویدئویی در بازار موجود می باشند. پیدا کردن درست که متناسب با نیازها و بودجه شماست، برای اطمینان از اینکه همیشه در معرض ایمن قرار دارد، اهمیت زیادی دارد.

قادر به دیدن کسانی که در درب هستند می تواند مهم تر از صحبت کردن با آنها باشد. این به این دلیل است که با استفاده از این سیستم شما می توانید فرد را قبل از اینکه به آنها اجازه دسترسی به اموال را ببینید.

سیستم های ورودی ویدئو در رنگ تک رنگ یا رنگی موجود هستند و می توانند با شبکه های تلویزیون داخلی و / یا سیستم های دوربین مدار بسته ارتباط برقرار کنند. برخی از سیستم های پویا اجازه می دهد تا ارتباطات از طریق یک رابط با سیستم تلفن داخلی برای حداکثر راحتی و همچنین می تواند با سیستم های کنترل دسترسی یکپارچه شده است.

علاوه بر این می توانیم پانل های ورودی را به سیستم های تلفنی ادغام کنیم تا پسوند تلفن یا تلفن در یک سوئیچ می تواند به یک تماس پانل ورود پاسخ دهد یا در واقع پانل ورود می تواند در هر نقطه از جهان تماس برقرار کند و از آن محل درب یا دروازه می تواند از راه دور باز شود
سیستم های ورودی درب ورودی
امنیت هوشمند و آتش نیز سیستم های ورودی ورودی را از شرکت هایی از جمله Telguard، TVTel، NACD و پاناسونیک فراهم می کند و می تواند به طور مستقیم به شبکه تلفن عمومی متصل شود. این سیستم ها یک راه حل ساده و امن برای پاسخ دادن و باز کردن درب های راه دور را از طریق یک گوشی تلفن معمولی که از طریق BT یا شبکه های کابل عمل می کند، فراهم می کند. این نوع سیستم مناسب برای هر دو از برنامه های تجاری و مسکونی، به خصوص ساختمان های چند اجاره ای است، جایی که نصب سیم کشی یک سیستم معمولی باعث اختلال دکوراسیون موجود و گران بودن آن می شود.
ادغام ورودی درب
سیستم ورودی درب و سیستم های اینترکام نزدیک به سیستم های کنترل دسترسی هستند و اغلب یکپارچه می شوند تا کسانی که از ساختمان استفاده می کنند به طور منظم و بازدید کنندگان به طور یکسان می توانند به یک منطقه حفاظت شده دسترسی پیدا کنند.
درب ورودی GSM
تیم هوشمند امنیتی و آتش از مهندسین معتبر طراحی، نصب، نگهداری و تعمیر سیستم های اینترکام GSM (سیستم جهانی ارتباطات تلفن همراه) برای مشتریان داخلی و تجاری است. سیستم ورودی درب GSM آسان است و نیاز به هیچ گوشی یا کابل ندارد.

Intercoms GSM به عنوان یک اینترفیس نرمال عمل می کند، به شما این امکان را می دهد تا به بازدیدکنندگان دسترسی داشته باشید. سیستم های ورودی GSM Door از کنترلر GSM و انتخاب پانل گفتار استفاده می کنند. کنترلر GSM دارای سیم کارت است. اگر بازدیدکننده شما از دکمه تماس استفاده کند، کنترل کننده هر عددی را که در سیستم برنامه ریزی کرده اید (معمولا خط ثابت) را صدا می کند – اگر شما در خانه نیستید، می توانید سیستم را با تلفن همراه خود تماس بگیرید تا بتوانید با بازدید کننده خود در هر کجا که هستید هستند و کلید ستاره (*) را بر روی گوشی خود فشار دهید.

شما همچنین می توانید شماره های خانواده و دوستان خود را در سیستم برنامه ریزی کنید تا بتوانید در هنگام خارج شدن از سیستم به سیستم دسترسی پیدا کنید و همچنین مشخص کنید که گروه های زمانیکه سیستم اینترکام را نمی توان برای امنیت اضافه کرد. اگر می خواهید یک کاربر را مسدود کنید، آن را به آسانی مانند ارسال یک پیام متنی به کنترلر GSM است. با تکمیل وظایف عمیق تر می توان با اتصال سیستم به کامپیوتر به راحتی دست یافت.

Intercoms GSM راه حل ایده آل برای هر کسی است که نیاز به کنترل دسترسی به محل خود، چه مسکونی و یا تجاری، به شیوه ای مناسب و انعطاف پذیر. تمام مواردی که نیاز به جدا از کیت دارید، یک سیم کارت از یک ارائه دهنده شبکه است که دارای سیگنال شبکه قوی تلفن همراه محلی است. اگر این امکان پذیر نیست، سیستم می تواند با آنتن مجهز به تقویت سیگنال باشد.

اگر شما علاقه مند به نصب یک درب بازکن دروازه GSM در محل خود هستید، چه مسکونی یا تجاری، با تلفن هوشمند امن و آتش در شماره 01895 200 200 تماس بگیرید، یا از فرم تماس آنلاین ما استفاده کنید و ما به سرعت و حرفه ای شما به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.
تولید کنندگان پیشرو
ما فقط تجهیزات را از تولید کنندگان پیشرو از قبیل BPT درب ورودی، سیستم های ورودی Comelit، سیستم های ورودی Fermax و سیستم های ورودی Videx نصب می کنیم. تمام مهندسان درب ورودی ما دارای حداقل 5 سال تجربه نصب و راه اندازی درب ورودی و نصب درب ورودی.
نگهداری
امنیت هوشمند و آتش سوزی یک قرارداد نگهداری 12 ماهه را ارائه می دهد که به شما امکان دسترسی به امکانات 24/7 تماس ما را می دهد. اگر شما به توصیه یا توجه به سیستم نیاز دارید، ما فقط یک تماس تلفنی می کنیم. ما قصد داریم ظرف مدت 4 ساعت به هر تماس پاسخ دهیم و اطمینان حاصل کنیم که سیستم شما با هم هماهنگ است.
اینترکام دو طرفه و نظارت داخلی

وقتی کسی دکمه تماس را در واحد فضای باز فشار می دهد، مانیتور داخلی را فعال می کند، مانیتور روشن می شود، حلقه می زند و ویدیو را خارج می کند. بنابراین شما می توانید ببینید که چه کسی خارج از، پستچی است؟ یک همسایه؟ فروشنده؟ یک دوست قدیمی؟ یا یک سرقت؟ سپس شما می توانید دکمه پاسخ بر روی مانیتور را فشار دهید تا با افراد خارج صحبت کنید، قفل را باز کنید و دوباره دکمه پاسخ را فشار دهید تا پایان تبدیل شود. هنگامی که مانیتور در حالت آماده به کار، شما می توانید ببینید که چه چیزی در خارج از طریق دکمه نظارت فشار است.
قفل برق و داخلی قفل کردن، ایجاد خانه امن تر

این تلفن درب می تواند با قفل الکتریکی 12V کار کند، بنابراین شما می توانید قفل الکتریکی را به این سیستم وصل کنید. با استفاده از این تابع، شما نیازی به رفتن به درب برای باز کردن قفل برای مهمان خود نیست، شما فقط نیاز به دکمه باز کردن بر روی مانیتور را فشار دهید. این امر برای شما و اعضای خانواده تان راحت خواهد بود. (لطفا توجه داشته باشید LCD Vido Doorphone، دوربین واحد در فضای باز و قفل الکتریکی شامل نمی شود) آیفون تصویری 
چگونه می توان یک وضعیت را مدیریت کرد وقتی کسی (غریبه) در درب شما ضربه زده است؟

این اتفاق می افتد به همه ما، گاهی اوقات به طور منظم بسته به محله. اما اگر یک درب غیر منتظره را در درب ورودی خود بشنویم. سوال این است که ما باید چه کار کنیم؟ به طور معمول، زیر موارد زیر را انجام خواهیم داد:
1. درب را مستقیما باز کنید (این بهترین ایده نیست اگر شما نمی دانید چه کسی خارج است. بدیهی است اگر شما می دانید این فرد مورد اعتماد است، پس می توانید آن را انجام دهید.)

2. از پنجره پنجره (اگر آن را داشته باشید) ابتدا ببینید که چه کسی ضربه زدن است، اگر شخصی را تشخیص ندهید، می توانید از طریق درب از آنها بپرسید که آنها چه هستند و چه می خواهند. اما مهمترین مسئله این است که بهتر است ابتدا نگاهی بیندازیم تا قبل از کورکورانه درب را باز کنیم.

3. دست کشیدن در درب را نادیده بگیرید: اگر یک زن (یا کودک بزرگتر) هستید تنها در خانه، شما ممکن است از دست کشیدن در درب چشم پوشی نکنید. اما اگر غریبه یک سرقت باشد – اگر شخصی فکر کند که هیچکس خانه نیست، ممکن است به جلو برود و درگیر شود. با ایجاد برخی از سر و صدا و یا روشن شدن نور، غریبه می داند که کسی خانه است. از سوی دیگر، فرد ممکن است به امید گرفتن توجه خود ادامه دهد.

در حال حاضر، بسیار مؤثر و ساده است استفاده از سیستم مخابره داخل ساختمان تلفن ما درب ویدیو.
چگونه کار می کند

عملیات اینترکام: هنگامی که کسی دکمه تماس را فشار می دهد، مانیتور زنگ می زند و ویدیو را خارج می کند. سپس شما می توانید با استفاده از دکمه پاسخ دادن برای صحبت با خارج، دوباره آن را فشار دهید تا مکالمه را پایان دهید. شما همچنین می توانید دو بار به طور مستقیم فشار دهید تا آن را خاتمه دهید اگر نمی خواهید پاسخ دهید.
عملیات مانیتور: در حالت ایستاده، دکمه * نظارت * را فشار دهید، مانیتور تصویر را در خارج نشان می دهد، سپس شما می توانید آنچه را که در خارج از خانه است تماشا کنید.
عملیات باز کردن: هنگامی که کسی دکمه تماس را فشار می دهد، می توانید دکمه * بازکردن * را برای باز کردن درب برای مهمان خود فشار دهید.

برنامه های کاربردی

این سیستم تلفن درب را می توان به طور گسترده ای در ویلا، دفتر، خانه های خصوصی، و در جای دیگری مورد نیاز intercom استفاده می شود. این نه تنها یک سیستم مخابره داخل ساختمان، بلکه یک سیستم امنیتی خانگی است.

اتصال های مختلف برای تلفن همراه سیمی با جعبه آسمان. تابا پیک 
ما می توانیم قدرت اختیاری را ارائه دهیم

آنچه در بسته است. (محتوا)
چگونه کار می کند

عملیات اینترکام: هنگامی که کسی دکمه تماس را فشار می دهد، مانیتور زنگ می زند و ویدیو را خارج می کند. سپس شما می توانید با استفاده از دکمه پاسخ دادن برای صحبت با خارج، دوباره آن را فشار دهید تا مکالمه را پایان دهید. شما همچنین می توانید دو بار به طور مستقیم فشار دهید تا آن را خاتمه دهید اگر نمی خواهید پاسخ دهید.
عملیات مانیتور: در حالت ایستاده، دکمه * نظارت * را فشار دهید، مانیتور تصویر را در خارج نشان می دهد، سپس شما می توانید آنچه را که در خارج از خانه است تماشا کنید.
عملیات باز کردن: هنگامی که کسی دکمه تماس را فشار می دهد، می توانید دکمه * بازکردن * را برای باز کردن درب برای مهمان خود فشار دهید.

برنامه های کاربردی
این سیستم تلفن درب را می توان به طور گسترده ای در ویلا، دفتر، خانه های خصوصی، و در جای دیگری مورد نیاز intercom استفاده می شود. این نه تنها یک سیستم مخابره داخل ساختمان، بلکه یک سیستم امنیتی خانگی است.
ساده و آسان نصب DIY.
هشدار تماس فوری ورودی؛ دائمی برنامه رایگان Controlcam.
پشتیبانی از دستگاه های آندروید / iOS؛
پشتیبانی از تلفن هوشمند 3G / 4G / فای اتصال؛
باز کردن قفل از راه دور؛
سه راه ارتباط صوتی؛روتر فای یا سیمی برای گزینه فعال است
پشتیبانی چندین گوشی هوشمند؛

برگرفته از وبسایت https://www.aliexpress.com/

تور تایلند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *